Adiyaman Okey Salonu

Adiyaman Okey

ADIYAMAN OKEY OYNA


Adiyaman okey okeyzamani.com kullanıcıları içerisinde bulunan Adıyamanlı hemkentilerimiz sitemiz okey oyna sizlere kendi kentinizin insanlarını bir arada toplayarak okey oyunu hizmeti vermek için yeni bir uygulama üretmiş bulunmaktadır. Adıyaman sayfamız içerisinde yalnızca Adıyaman’da okey oynayan oyuncular oluşmaktadır ve farklı bir kentde oyuna dahil netlikle edilmemektedir.


ADIYAMAN OKEY SANATLARI ve OYUNCULARI


Adıyaman ilimiz Türkiye ülnetin bir kenti olarak okey oyuncusunun daha fazla olan illerden biridir. Adiyamanda kahvehane kültürü çok olduğu için bu ilde okey oyuncuları bulmak hem basit hem de bir o kadarda kolay. Yönetim kadromuz ile Adıyaman ilimizi ziyarete giderek bir anket düzenledik yalnızca Adıyaman’da yaşayan profesyonel etkin okeycilerin olduğu bir okey salonu olsun ister misiniz diye sorduk. Anket sonucunda çıkan yanıt evet oldu bizlerde okey yönetimi olarak bu konuyu ele alarak Adıyaman’da yaşayan okeycilerimiz için hemen işe başladık ve Adıyaman okey oyna salonunu kurmuş bulunmaktayız.

Adıyaman okey oyun salonumuza hemen bağlanmak ve oyunu hemen oynamaya başlamak istediğinizi biliyoruz. Sizleri daha fazla sabırsızlandırmadan okey oynama sayfamız olan OKEY OYNA urline tıklayarak hemen okey salonumuza bağlantı kura bilirsiniz.

ADIYAMAN OKEY SALONU İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME


Okey salonumuzda kentiniz içerisinde yaşıyor olabilecek birçok kullanıcı ile denk gele bilirsiniz. Lütfen sitemizin kurallarını kurallar sayfasını göz atarak ilk önce okumanızı öneririm. Aksi taktirde yaşaya bileceğiniz problemlerdan okeyzamani.com sitemiz sorumlu değildir.

Okey oyununun yalnızca bir eğlence ve güzel vakit geçirmek için kullanılan bir araç olduğunu unutmayın ve netlikle real hayatınıza sokmamaya özen gösterin ve oyun içerisinde her kullanıcı adiyaman ilinde olduğu için kimseye gerçek isminizi kimlik bilgilerinizi vermeyin oluşa bilecek problemlerdan sitemiz sorumlu değildir.

DİĞER OKEY ODALARI

Okey Zamanı Türkiye’nin en Yeni Teknoloji Okey Oyunudur